ONI REAL ESTATE
Komuna e Parisit - Kristal Center (Tirana - city)
Oni Imobiliare
+355686667271
Mobile: +355686667271
Email: oni.imobiliare@gmail.com
Stan na prodaju Komuna e Parisit - Kristal Center (Tirana - city)
€ 250.000, 112 m²
Kod oglasa:
19893777
| Stambeni objekti |
Stan |
| Cena |
€ 250.000 |
| Površina u m² |
112 m² |
| Cena po m² |
€ 2.232 |
| Oblast |
Komuna e Parisit - Kristal Center (Tirana - city) |
| Broj spavaćih soba |
2 |
| Sprat |
5 |
| Nivoa |
1 |
| Kuhinje |
1 |
| Dnevne sobe |
1 |
| Kupatila |
1 |
| WC |
1 |