ONI IMOBILIARE

€ 75.000 /muaj

Apartament për qira

#19865397

Rruga E Kosovareve, Tiranë Shqipëria

Tiranë - qyteti, Rr. e Kosovarëve

106 m²

2

5-ti

Përshkrim

JEPET APARTAMENT ME QERA
•2+1
•SIPERFAQE TOTALE 106M2
•PALLAT I RI
•KATI 5
•2 DHOME GJUMI
•SALLON
•TUALET
•BALLKON
•I MOBILUAR
•RRUGA KOSOVAREVE
•CMIMI 75.000 LEKE
KONTAKTONI 0686667271
G22

Kriteret Bazë

Pronë

Apartament

Lloji i Kërkesës

qira

ID

19865397

Çmimi

€ 75.000/muaj

Çmimi për m²

708 €/m2

Detajet e Pronës

Sipërfaqja

106 m²

Kati

5-ti

Katet e pronës

1

Dhoma

Dhomë ndënje

1

Dhoma

2

Banjo + WC

1 + 1

Kuzhina

1

Vendndodhja në hartë

Rruga E Kosovareve, Tiranë Shqipëria

Tiranë - qyteti, Rr. e Kosovarëve