€ 452.000
Apartament në shitje
#19898160
Rruga Beqir Luga 18, Njësia Bashkiake 2 1017
Tiranë - qyteti, Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe
136 m²
2
17-ti
Përshkrim
SHITET APARTAMENT
•2+1
•SIPERFAQE TOTALE 136.9 M2
•KATI 17
•SALLON
•2 DHOMA GJUMI
•2 TUALETE
•BALLKON
•ASHENSOR
•FAZE NDERTIMI
•PAZARI I RI
•PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI
•RRUGA HOXHA TAHSIM
•ÇMIMI 452.000 EURO
KONTAKTONI 0686667271
ONI IMOBILIARE 666
•2+1
•SIPERFAQE TOTALE 136.9 M2
•KATI 17
•SALLON
•2 DHOMA GJUMI
•2 TUALETE
•BALLKON
•ASHENSOR
•FAZE NDERTIMI
•PAZARI I RI
•PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI
•RRUGA HOXHA TAHSIM
•ÇMIMI 452.000 EURO
KONTAKTONI 0686667271
ONI IMOBILIARE 666
Kriteret Bazë
Pronë
Apartament
Lloji i Kërkesës
shitje
ID
19898160
Çmimi
€ 452.000
Çmimi për m²
3.324 €/m2
Detajet e Pronës
Sipërfaqja
136 m²
Kati
17-ti
Katet e pronës
1
Dhoma
Dhomë ndënje
1
Dhoma
2
Banjo + WC
2 + 1
Kuzhina
1
Vendndodhja në hartë
Rruga Beqir Luga 18, Njësia Bashkiake 2 1017
Tiranë - qyteti, Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe