ONI REAL ESTATE

€ 367.500

Apartament na sprzedaż

#19872097

Tirana - city, Mjull-Bathore

150 m.kw.

2

Pierwszy

Listing funkcje

Kategoria

Apartament

Dostępne dla

sprzedaż

ID

19872097

Cena

€ 367.500

Cena za mkw

2.450 €/m.kw.

Szczegóły nieruchomości

Powierzchnia

150 m.kw.

piętro

Pierwszy

Poziomy

1

Pokoje

Salony

1

Pokoje

2

Łazienki + toaleta

2 + 2

Kuchnie

1

Mapa

Tirana - city, Mjull-Bathore