ONI REAL ESTATE

€ 370,000

Apartment for sale

#19861085

Tirana - city, Paris Commune

112 m²

2

4th

Basic Criteria

Property

Apartment

Enquiry type

sale

ID

19861085

Price

€ 370,000

Price per m²

3,304 €/sq.m.

Property Details

Area

112 m²

Floor

4th

Levels

1

Rooms

Living rooms

1

Rooms

2

Bathrooms + WC

2 + 2

Kitchens

1

Location on the map

Tirana - city, Paris Commune